Yem - Süt Dünyası

Durak Mahallesi
Ekizler Sok No:23
Tavşanlı / Kütahya
+90 505 080 6565
+90 533 547 6844
tavsanlisutdunyasi@hotmail.com
İçeriğe git
Ürün Resmi :
Ürün Adı :
GELİŞİM DÜVE OPTİMA
Satış Fiyatı : 152,00
Ürün Açıklaması :
Pelet formundadır. İdeal enerji, protein, vitamin ve mineral dengesi ile düvelerin sağlıklı şekilde büyümelerini sağlar. Doğum sırasında ve sonrasında görülebilen metabolik rahatsızlıkları en aza indirir. Anne karnındaki buzağının sağlıklı gelişimini sağlar. Gebe inekleri doğuma ve sağım dönemine hazırlar.

Ürün Resmi :
Ürün Adı :
GROVİNA BESİ OPTİMA
Satış Fiyatı : 155,00
Ürün Açıklaması :
Pelet formdadır. Bitkisel protein, vitamin ve minerallerce dengelenmiştir. Sodyum bikarbonat katkılıdır. Hızlı bir büyüme ve maksimum canlı ağırlık artışı sağlar. Hayvanların daha sağlıklı olmasını sağlayarak besinin karlılığını artırır. Laktik asidozis riskini en aza indirir. Arpa, buğday, vb. işletme içi kaynaklarla kolayca karışır.

Ürün Resmi :
Ürün Adı :
HEYBETLİ BUZAĞI OPTİMA
Satış Fiyatı : 164,00
Ürün Açıklaması :
Pelet formundadır. Protein, vitamin ve minerallerce dengelenmiştir. Buzağıların erken gelişimini ve 4. ayda 130 kg canlı ağırlığa ulaşmalarını sağlar. İşkembe gelişimini hızlandırır. • Kaba yemlerin daha iyi tüketilmesini sağlar. Dişi buzağıların düve döneminde ideal büyüklüğe, erkek buzağıların ise 12 ayda kesim ağırlığına ulaşmasını sağlar.

Ürün Resmi :
Ürün Adı :
OPTİMA KLASİK BESİ
Satış Fiyatı : 143,00
Ürün Açıklaması :
Pelet formdadır. Protein, vitamin ve minerallerce dengelenmiştir. Dengeli canlı ağırlık artışı sağlar. Kuru ot, saman veya yaş pancar posası vb. hammaddelere kolay karışır. Yetiştiricilerin ellerindeki kaba, kesif hammadde kaynaklarının en ekonomik şekilde değerlendirilmesine olanak tanır.

Ürün Resmi :
Ürün Adı :
OPTİMA KLASİK SÜT 18
Satış Fiyatı : 151,00
Ürün Açıklaması :
Pelet formundadır. Düşük ve orta düzeyde süt verimi olan süt ineklerinin tüm besin maddesi ihtiyaçlarını karşılar. Düzenli döl verimi ile buzağılama aralığını kısaltır. Mısır silajı gibi düşük proteinli, yüksek enerjili kaba yemler ile ideal bir karışım sağlar. Hayvanların aşırı yağlanmasını önleyerek doğum sonrası metabolizma hastalıkları riskini en aza indirir.

Ürün Resmi :
Ürün Adı :
PERFORMANS 19 OPTİMA
Satış Fiyatı : 164,00
Ürün Açıklaması :
Pelet formundadır. Orta düzeyde süt verimi olan süt ineklerinin tüm besin maddesi ihtiyaçlarını karşılar. Düzenli döl verimi ile buzağılama aralığını kısaltır. Mısır silajı gibi düşük proteinli, yüksek enerjili kaba yemler ile ideal bir karışım sağlar. Hayvanların aşırı yağlanmasını önleyerek doğum sonrası metabolizma hastalıkları riskini en aza indirir.

Ürün Resmi :
Ürün Adı :
PERFORMANS 2000 OPTİMA
Satış Fiyatı : 167,00
Ürün Açıklaması :
Pelet formundadır. Enerji ve proteince zengin olduğu için ilave yem gerekmez. Maksimum süt verimi için gereken vitamin ve mineralleri içerir. Beslenmeye bağlı üreme problemlerini azaltarak gebe kalma oranını artırır. Probiyotik (maya) içerir.

Ürün Resmi :
Ürün Adı :
RUMENA SÜT OPTİMA
Satış Fiyatı : 173,00
Ürün Açıklaması :
Pelet formundadır. Ham protein ve bypass proteinden zengindir. Erken laktasyondaki yüksek verimli sağmalların vitamin ve mineral ihtiyacını karşılar. Orta ve yüksek verimli süt ineklerinin doğum sonrası artan besin maddesi gereksinimlerini karşılar. Düzenli döl verimi ile buzağılama aralığını kısaltır. Doğum sonrası metabolizma hastalıkları riskini en aza indirir.
Kaliteli, sağlıklı ve bol çeşitlerimizle ile hizmetinizdeyiz
Tazeliğin ve Kalitenin Adı
İçeriğe dön